מנעולן וצבעים

מנעולן

מנעולן הוא האדם היחיד היכול לעזור לאדם פרטי או לבעל עסק שהקוד הסודי אינו פותח את הכספת. במקרה כזה יש לבצע פתיחה מכנית על ידי סיבוב גלגל השיניים עד ההגעה לנקודה שבה נשמע הקליק ואז לפתוח את דלת הכספת. המנעולן בודק אם יש תקלה שגורמת למנגנון שלא להיפתח ועושה כל שניתן כדי לתקן אותה .
כל דלת כניסה מסוג פלדלת של היצרנים השונים פועלת באמצעות ארבעה בריחים . קורה לעיתים שאי אפשר לנעול את הדלת כיוון שאחד הבריחים לא נכנס לחור. ברוב המקרים הסיבה לכך היא לכלוך, אבק או חפץ שנמצא בתוך החור התחתון ואינו מאפשר את כניסת הבריח לתוך החור. מנעולן מנקה היטב את המקום, מוציא חפצים כמו צעצוע של ילד או כל פריט אחר המפריע בדרך . כעת הבריח יכול להיכנס לחור והדלת תינעל . אם פעולה זו לא פתרה את הבעיה, אולי יש תקלה מכנית ולכן יש לרכוש צילינדר חדש ולהתקין אותו . לאחר בדיקת תקינות הצילינדר החדש, הדלת ננעלת כיאות.
מנעולן מגיע לרכבים שננעלו אוטומטית עוד לפני שבעליו הספיק להוציא מהם את המפתחות. בהיעדר מפתח חלופי אין ברירה אלא לפרוץ את הדלת או את החלון וכך לפתוח את הרכב. ההמתנה מורטת העצבים ניכרת בפניהם של הנהגים והמנעולן עושה כל שניתן כדי לסיים את הסאגה במהירות.
מנעולן מחליף צילינדרים ללקוחות אשר עוברים לדירה חדשה שרכשו, שכרו או שהתחלפו בה השותפים כדי שהדיירים הישנים לא ינסו להיכנס הביתה. אם אבד צרור מפתחות ויש חשד שיגיעו גנבים וינסו לפרוץ הביתה, מומלץ להחליף צילינדר כדי לחיות בראש שקט.

צבעים

צבעים מבצעים עבודות צביעה בהיקפים גדולים בבתים רחבי ידיים ובדירות גדולות . על פי בקשת מעצבי הפנים או הלקוחות מתבצע שימוש בגוונים שונים ובשיטות צביעה חדשניות בקירות מסוימים כדי להוסיף נופך ייחודי לבית זה.
המעבר מדירה שכורה לדירה שכורה אחרת מצריך החזרת המצב לקדמותו ולכן שוכרים רבים מגייסים את שירותיהם של צבעים כך שיבצעו פעולה מהירה של צביעת הקירות בבתים, הסלון, חדרי השינה והילדים, האמבטיות, המטבח,איטום בסנפלינג המרפסת וכל אזור נוסף בדירה.
צבעים מבצעים עבודות ממוקדות בעת שיפוץ דירות כמו לדוגמה צביעה רק של חדר האמבטיה, רק של חדר המגורים וכו' . כל לקוח בוחר את הצבעים המתאימים לביתו, צבע זהה לכל הקירות או צביעה של קיר זה או אחר בצבע מיוחד שיבליט את נוכחותו בבית.
יש צבעים המבצעים עבודות מיוחדות ומדויקות בבניינים שבוצע בהם הליך שימור, במוזיאונים ובאתרים היסטוריים. בחלק מהמרחבים יש לבצע הקפדה ייחודית על כל קיר ובכל פינה ולכן העבודה נעשית באופן איטי ועל פי ההוראות המדויקות של מעצבי הפנים ומתכנני המקום.