איטום גגות ומעצבת פנים

איטום גגות

אחת לשנה מגיעים לבניינים רבים קבלני זיפות לצורך ביצוע איטום גגות . ברוב המקרים מדובר בעובדים מיומנים המבצעים עבודתם לאורך שנים רבות . החומר הצמיג אוטם באופן מוחלט את הגג על כל שטחו ופינותיו. לאחר ייבוש הזפת, מורחים עליו שכבת סיד השומרת על אפקט הזיפות ויוצרת טמפרטורות נעימות במיוחד לדיירי הקומות הממוקמות מתחת לגג.
איטום גגות, בעיקר בבניינים חדשים נעשה באמצעות חומרים פולימריים בעלי תכונות ייחודיות שמאפשרות איטום מצוין לרוחבם של כל הגגות. מדובר בחומר חדשני שהשימוש בו הוחל רק לאחרונה.
איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות היא האפשרות הנכונה ביותר לאיטום מסיבי של הגג. מרכיביו של הבד בתהליך הייצור יוצרים אטימות מקסימלית בכל מקום בו קיימת היריעה. כדי שלא יוצרו מרווחים בין היריעות, מלחימים אותן זו לזו תוך השארת שוליים רחבים המרותכים האחד על השני.
מי שמעונין באיטום גגות פונה לקבלני ויועצי האיטום כדי להחליט יחד על השיטה הטובה ביותר עבור הגג שלו . חשוב להתמיד ולבצע איטום אחת לשנה כדי למנוע חדירת רטיבות לדירות בשל מי גשם שהצטברו או עקב מים שנזלו מדודי השמש. אחת הפעולות שמבצעים קבלני האיטום היא פתיחת כל המרזבים לקראת החורף כך שאבנים עלים או פסולת אחרת לא מנע את העברת המים דרכם.

מעצבת פנים

הנסיעה לסין עם מעצבת פנים הייתה לטרנד מוביל בשנים האחרונות. החיסכון בעלויות בשיעור של כ – % 50 ברכישת כל המוצרים לבית בסין, סוחף ישראלים רבים לנסוע, לבצע שם את כל הרכישות על פי טעמם האישי ובהכוונת מעצבת הפנים וגם ליהנות מטיול בסין המרתקת.
כל מעצבת פנים היא בעלת סגנון עיצובי ייחודי והיא יוצרת בתים יפהפיים בעלי קו עיצובי ייחודי. ההבדל נראה מיד בכניסה לבית, הרהיטים המעוצבים והמיקום המדויק של כל פריט וכל חפץ הופך את הבית למושלם.
לקוחות הרוכשים דירות חדשות או מעוניינים לבנות בית, מבקשים להתייעץ עם מעצבת פנים כדי לחשוב יחד על רעיונות חדשים ואופנתיים עבור ביתם החדש. העיצוב מותאם לאורח החיים בבית, לגילאי הילדים, לתודעת האירוח של בני הבית, אם קיימים אורחים רבים ולעתים תכופות יש להביא זאת בחשבון בתכנון גודלם של המטבח, פינת האוכל והמרפסת.
מעצבת הפנים המתבקשת לעצב דירה יד שניה שנרכשה, הופכת את נראות הבית לחלוטין ויוצרת בית מקסים, על פי ההכוונות של המשפחה ובהתאם לצורת ההתנהלות שלהם. הבית החדשני לא מזכיר במאומה את עיצובו של הבית כפי שנראה קודם לכניסתם של הדיירים החדשים. ניתן לקרוא מידע נוסף באתר של המרכז לאיטום גגות