הובלות וטכנאי מזגנים

הובלות

להעביר דירה זו משימה לא קלה בכלל אך באמצעות הובלות אפשר ליצור פעולות מהירות של שינוע והעמסה. צוות העובדים מגיע במועד שנקבע כשהם מעוניינים לבצע את ההעברה בצורה איכותית ולסיים אותה בזמן כדי להמשיך ללקוח הבא.
צוות הובלות נעזר במנוף חדשני המזרז את העבודה באופן משמעותי ומאפשר להם לבצע העברות של כמה דירות ביום אחד. הפתרון נוח גם ללקוחות כי המעבר מתבצע בקלות יחסית וללא צורך בצוותי עובדים גדולים . השיטה החדשנית בהחלט שווה את העלות הנוספת של הגעת המנוף.
הובלות מציעים ללקוחות שירותים נלווים להובלה כמו לדוגמה הגעה יום או יומיים לפני ההובלה ואריזת כל תכולת הבית בארגזים איכותיים . כלי אוכל, ביגוד, ספרים וכל מה שקיים בבית באופן מסודר ומאורגן . האורזים הם גם אלה שמפרקים את הארגזים בדירה החדשה ומסדרים את כל הפריטים במקומם בארונות בחדרים, במטבח בחדרי האמבטיה וכו'.
צוותי הובלות מעניקים תשומת לב מרובה לאופן אריזת הציוד העדין המועבר מהבית כמו מחשבים, טלוויזיות, ריהוט, שולחנות ועוד. כל אחד מהפריטים הללו נעטף באופן מקצועי בכמה שכבות של ניילון פצפצים כדי שלא ייגרם לו כל נזק.

טכנאי מזגנים

החום הכבד יוצר מצבים שבהם המזגן מפסיק לפעול. טכנאי מזגנים המגיע לבדוק את התקלה בוחן את המזגן ואת חלפיו ומגיע למסקנה מה גורם לכך. במידת הצורך הוא מחליף את החלקים הרלבנטיים ולאחר מכן מפעיל את המזגן לשביעות רצונם של הלקוחות.
מזגנים גדולים שאינם פועלים אינם מאפשרים שהות בבית או עבודה במשרד או במפעל, אין אוויר וחם מאד באיטום מרפסת. זו הסיבה שחשוב שטכנאי מזגנים יגיע במהירות יאתר את התקלה ויעשה כל שניתן כדי לתקן אותה ולהחזיר את החיים למסלולם הרגיל.
טכנאי מזגנים מתקין מזגנים חדשים עבור הסלון או החדרים על פי הזמנת הלקוחות. בכל מיקום ההמלצה היא על סוג אחר של מזגן על פי גודלו של החדר ומספר האנשים הגרים או הנמצאים בו בדרך כלל.
טכנאי מזגנים הוא אדם מנוסה מאד המחזיק ברכבו מלאי גדול של חלפים לכל מקרה של תקלה, כלי עבודה הנחוצים לו וכל פרט אחר. המטרה היא להגיע ללקוח, לאתר את התקלה, לתקן אותה בהקדם ולהמשיך ללקוח הבא.